W barwach Rekordu nie zobaczymy już Marka Sobika. 33-latek trafił do klubu z Cygańskiego Lasu z wodzisławskiej Odry, której jest wychowankiem w 2014 roku. Łącznie nominalny skrzydłowy zanotował w drużynie z Cygańskiego Lasu 246 ligowych spotkań, zdobywając 48 ligowych bramek. 30 czerwca br. kończy się jego umowa z Rekordem, która nie zostanie prolongowana. 

 

Jak udało się dowiedzieć naszemu portalowi, Sobik może latem stać się obiektem "hitowego" wzmocnienia jednego z klubów... Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej. - Butów na kołku wieszać jeszcze nie zamierzam. W każdym razie telefon się rozdzwonił, ale gdzie będę grał w najbliższym sezonie, tego jeszcze nie wiem. Rozstrzygnięcie, decyzja powinna zapaść w najbliższych dniach - przyznał na łamach strony klubowej Rekordu sam zainteresowany. 

 

Ponadto, rozwiązana została umowa z Radosławem Dzierbickim. 23-latek trafił do Rekordu z Odry Wodzisław zimą 2022 roku. "Wahadłowy" rozegrał w rundzie wiosennej 3 mecze ligowe, 1 spotkanie pucharowe oraz kilka potyczek w zespole rezerw.