W bardzo młodym zestawieniu personalnym wystąpiły rezerwy Podbeskidzia w Namysłowie. W spotkaniu wieńczącym sezon bielszczanie zaprezentowali się z dobrej strony. tsp II

Zawodnicy pierwszej drużyny przebywają na zasłużonych urlopach, dlatego „dwójka” musiał sobie radzić bez ich wsparcia. W środę pechowo zremisowała z Piotrówką, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry, dzisiaj zainkasowała trzy punkty. Już w 4. minucie wynik mecz precyzyjnym lobem otworzył Adrian Olszowski. Na przestrzeni całej pierwszej połowy gra przebiegała pod dyktando bielskiej młodzieży, która raz po raz nękała defensywę Startu. Mimo kilku prób wynik nie uległa zmianie.

Po przerwie nie uległa zmianie jakość boiskowych poczynań obu zespołów, natomiast wynik już tak. Drugiego gola dla gości przyniosła 60. minuta. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Iskrzycki.

„Górale” zakończyli sezon w dobrych nastrojach. Teraz będą wyczekiwać decyzji odnośnie ewentualnych baraży o utrzymanie.

Start Namysłów – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:2 (0:1) 0:1 Olszowski (4') 0:2 Iskrzycki (60')

Podbeskidzie II: Madejski – Nagi, Wentland, Jarosz, Łaciak (82' Gladus), Fabisiak (60' Gajda), Patroń, Iskrzycki, Pielichwoski (78' Byra), Olszowski, Jonkisz Trener: Wyroba