Sparingową potyczkę z Krupińskim Suszec trzecioligowa Stal rozpoczęła bardzo dobrze. Od zdobycia dwóch goli. BKS Stal BB W 5. minucie sytuację sam na sam z Pawłem Wilczewskim wykorzystał Bartosz Wójcik. Podaniem otwierającym drogę do bramki popisał się Luke Uzoma, który kwadrans później powtórzył wyczyn kolegi. Nigeryjczyk wykorzystał nieporozumienie w szykach obronnych czwartoligowca. Przed przerwą dobrą okazję na powiększenie prowadzenia zmarnował Damian Zdolski, na gola kontaktowego Grzegorz Dzięgielowski. Zawodnik Krupińskiego z bliska uderzył wprost w interweniującego Tomasza Łysonia.

W drugiej odsłonie drużyna z Suszca zaprezentowała futbol niezwykle skuteczny. W jej początkowej fazie losy sparingowej potyczki mógł jednak rozstrzygnąć zespół Rafała Góraka. Sebastianowi Kopciowi zabrakło zimnej krwi, a gdy chwilę później piłka zatrzepotała w siatce, arbiter liniowy uniósł chorągiewkę. Niewykorzystane sytuacje się zemściły. Ostatnie dwa kwadranse należały do podopiecznych Pawła Sibika, którzy zdobyli cztery bramki. W 68. minucie było 2:2. Taki wynik utrzymał się niemal do końca czasu regulaminowego. W końcówce Krupiński dołożył kolejne dwa gole i wygrał 4:2.

BKS Stal Bielsko-Biała – Krupiński Suszec 2:4 (2:0) Gole dal BKS-u: Wójcik, Uzoma

BKS Stal: Łysoń – zawodnik testowany, Kopeć, Antczak, Zdolski, Wójcik, Czaicki, Habdas, Lewandowski, zawodnik testowany, Uzoma oraz Dzionsko, Caputa, Wojtyłko, zawodnik testowany Trener: Górak