Losowanie odbyło się w sklepie Magic Sport mieszczącym się w Centrum Sportu Rekord w Bielsku-Białej. Gościem specjalnym ceremonii był Paweł Budniak - zawodnik Rekordu, czyli futsalowego mistrza Polski. Transmisja z losowania została przeprowadzona na Facebook'owym koncie Sportowych Beskidów (można obejrzeć TUTAJ). 
 
- Utworzyły się bardzo ciekawe grupy i emocji na pewno nie zabraknie. Najmocniej zapowiada się grupa B, w której rywalizować ze sobą będą firmy: Rekord Si, Marrodent, SuperBet oraz Nemak. Regulamin naszego turnieju jest jednak taki, że do fazy pucharowej wchodzą wszystkie drużyny. Dlatego nawet jeśli któremuś zespołowi w grupie podwinie się noga, to i tak w dalszym ciągu może wystąpić w turnieju - podkreśla Tomasz Mikołajko z firmy MSP Group - organizatora I Futsal Winter Cup. 

 
Przypomnijmy, że faza grupowa będzie rozgrywana w niedziele, ale w 4 różnych terminach (każda grupa w innym). Turniej wystartuje 20 grudnia, a jaka pierwsza do gry przystąpi grupa D. Następnie drużyny będą rywalizować w fazie pucharowej (w 1 terminie).
 
Program grupy D (20.12.2020 r.)
 
ABB - TI Fluid (g. 17:00)
Murapol - Re Bena Gesta (g. 17:30)
ABB - Murapol (g. 18:00)
TI Fluid - Re Bena Gesta (g. 18:30)
ABB - Re Bena Gesta (g. 19:00)
TI Fluid - Murapol (g. 19:30)