Trwa zwycięska seria zawodniczek TS Stal Śrubiarnia Żywiec w rozgrywkach siatkarskiej IV ligi. W niedzielę we własnej hali staną przed szansą odniesienia ósmego kolejnego triumfu w obecnym sezonie.

Stal Srubiarnia Zywiec Siedem meczów, siedem zwycięstw i zaledwie jeden przegrany set – tak imponująco przedstawia się bilans ekipy TS Stal Śrubiarnia, złożonej z uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego ŻAPN w Żywcu. Co jeszcze bardziej zwraca uwagę w przywołanym kontekście to fakt, że młode zawodniczki w rywalizacji na szczeblu IV ligi... debiutują. – Marzenie o awansie do III ligi już w pierwszym roku staje się coraz bardziej realne – cieszy się trener zespołu Michał Feil.

Wczoraj żywczanki w wybornym stylu pokonały siatkarki Jastrzębskiego Klubu Siatkarskiego SMS Jastrzębie, zajmującego 2. miejsce w ligowej tabeli. Tym samym umocniły się na prowadzeniu, a już w niedzielę 10 kwietnia mogą przypieczętować w pełni udaną pierwszą część rozgrywek. Tę zawodniczki TS Stal Śrubiarnia zwieńczą domową konfrontacją z MKS Imielin, również plasującym się w ścisłej czołówce stawki. Spotkanie w hali sportowej MOSiR w Żywcu przy ulicy Zielonej rozpocznie się o godzinie 12:00.