Podziałem punktów zakończyło się ostatnie spotkanie w lidze bialskiej Stali. Podopieczni Rafał Góraka mogli wygrać, ale na bakier byli ze skutecznością. bks czaicki Mecz w dobrym stylu rozpoczęli piłkarze BKS-u, którzy już w 7. minucie objęli prowadzenie. Odbita przez golkipera chorzowian piłka trafiła do Seweryna Caputy, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. Kwadrans później Caputa powinien po raz drugi wpisać się na listę strzelców. Luke Uzoma zagrał idealnie, Caputa mając przed sobą bramkę, w której nie było bramkarza trafił... w obrońcę. W 30. minucie w roli głównej ponownie wystąpił Caputa, uderzył technicznie, zabrakło niewiele. Chwilę wcześniej w pole karne wpadł Kamil Dzionsko, w ostatniej chwili został powstrzymany przez obrońcę. W końcówce pierwszej połowy BKS zepchnął rywala od obrony. Próby Damiana Zdolskiego i Marcina Czaickiego nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. W obu sytuacjach na posterunku był Kamil Lech.

Podopieczni Rafała Górak kontynuowali ostrzał bramki tuż po wznowieniu gry. Uzoma uderzył nad poprzeczką, Rafał Łybyk w sytuacji sam na sam minął golkipera, ale w sukurs przyszedł mu obrońca, który wybił futbolówkę z linii, Kamil Sornat strzelił głową obok bramki, a chwilę później Łybyk trafił w słupek. BKS wypracował sobie cztery niezłe sytuacje w 7 minut. Mógł, powinien prowadzić 3:1, 4:1. Tak się nie stało, a w 60. minucie sprawdziło się piłkarskie porzekadło traktujące o niewykorzystanych okazjach. Krzysztofa Kozika technicznym uderzeniem pokonał Patryk Lipski. Kwadrans później golkiper przyjezdnych po raz drugi wyciągał piłkę z siatki. Tym razem po uderzeniu Konrada Mularczyka, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Goście po utracie drugiego gola dażyli do wyrównania. Swego dopięli. W 90. minucie rzut karny wykorzystał Zdolski.

Ruch II Chorzów – BKS Stal Bielsko-Biała 2:2 (0:1) 0:1 Caputa (7') 1:1 Lipski (60') 2:1 Mularczuk (75') 2:2 Zdolski (90', z rzutu karnego)

BKS: Kozik – Antczak, Uzoma, Łybyk, Caputa, Czaicki (75' Brychlik), Zdolski, Habdas (78' Pontus), Wójcik, Dzionsko (46' Mgłosiek, 65' Wiśniewski), Sornat Trener: Górak