Skoszarowani na własnych obiektach są obecni piłkarze, być może również przyszli, LKS-u Czaniec. Odskocznią od treningów była gra kontrolna. gks - czaniec - dzierżawa Podopieczni Ryszarda Kłuska mini-zgrupowanie rozpoczęli w czwartek. W ten dzień trenowali dwa razy, wczoraj również. Ponadto zmierzyli się w godzinach wieczornych z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska.

Przyznać należy, iż zawodnicy stanowiący trzon zespołu oraz kandydaci do gry w III lidze zaprezentowali się na tle niżej notowanego rywala dobrze. Świadczy o tym nie tylko końcowy wynik – 4:0. Gospodarze na dystansie całego meczu byli drużyną lepszą, nie pozwalali rywalowi na wiele. Szybko objęli prowadzenie. W 10. minucie na listę strzelców wpisał się ten, od którego strzelania goli powinno się wymagać – Bartosz Praciak. Snajper przed przerwą wcielił się w rolę asystenta. Po jego podaniu jeden z testowanych zawodników znalazł się przed bramkarzem, którego pokonał. W drugiej odsłonie czaniecka drużyna kontynuowała niezłą grę, dołożyła dwa kolejne gole. Daniel Fabisiak z bliska zwieńczył zespołowe dzieło, a wynik rywalizacji ustalił kolejny z testowanych graczy.

LKS Czaniec – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4:0 (2:0) Gole: Praciak, Fabisiak, testowani zawodnicy

LKS Czaniec: Kawaler – Łoś, Gola, Żak, Waligóra, Rzeszutko, Hałat, Fabisiak, Praciak oraz testowani zawodnicy Trener: Kłusek