Pół tuzina bramek podopieczni Wojciecha Gumoli zaaplikowali test-rywalowi. Beskid Andrychów w Bielsku-Białej doznał wysokiej porażki. Rekord_bielskobiala Ostre strzelanie rozpoczął w 27. minucie Dariusz Rucki. Rosły obrońca wykorzystał rzutu karny. Chwilę później było 2:0. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Woźniak. Wynik pierwszej części rywalizacji ustali Dawid Ogrocki, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem „Rekordziści” trzy trafienia zaliczyli także w drugiej połowie. Dwa razy futbolówkę w siatce umieścił Szymon Szymański, raz ta sztuka udał się Kamilowi Żołnie.

„Biało-zieloni” zaliczyli bardzo udany występ. Ciężko do czegokolwiek w ich grze się przyczepić. Beskid Andrychów zaprezentował natomiast poziom mocno odbiegający od trzecioligowych standardów.

Rekord Bielsko-Biała – Beskid Andrychów 6:0 (3:0) Gole: Szymański – 2, Rucki, Woźniak, Ogrocki, Żołna

Rekord: Góra – Maślorz, Bojdys, Rucki, Grześ, Biel, Papatanasiu, Żołna, Woźniak, Ogrocki, Koczur oraz Wnętrzak, Gaudyn, Profic, Cybulski, Waliczek, Bryk, Szymański, testowany zawodnik Trener: Gumola