Rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała w młodzieżowym zestawieniu podejmowały jasienickiego Drzewiarza na popularnej „Górce”. Spośród kilku okazji oba zespoły wykorzystały po jednej. Podbeskidzie II ruseSparingowa potyczka rozpoczęła się od bramkowej akcji gospodarzy. Damian Oczko znalazł się przed Krzysztofem Michałowskim, były bramkarz Podbeskidzia wygrał pojedynek z rywalem. W pierwszej odsłonie raz w sukurs przyszedł mu słupek, po strzale Patryka Marczyńskiego. Goście tak dogodnych sytuacji nie wypracowali sobie w tej fazie meczu. Objęli natomiast w 63. minucie prowadzenie. Konrad Kuder dośrodkował z rzutu rożnego, Kamil Sekuła głową skierował futbolówkę do celu. Co ciekawe, jasieniczanie w sparingu z bielskim Rekordem również zdobyli gola po kornerze. Goście mogli pójść za ciosem. Filip Gajda zmarnował jednak świetną okazję. Warto wspomnieć, iż Kuder i Gajda do niedawna grali dla Podbeskidzia. Podopieczni Dariusza Mrózka wyrównali w minucie 69. Krzysztof Walkiewicz odebrał piłkę w środku pola, podprowadził w okolice 20 metra, następnie przymierzył w okienko! W samej końcówce gola na wagę test-zwycięstwa mógł zdobyć Kacper Gach, ostemplował aluminium.

Sparing oceniam jako pożyteczny. Tempo meczu było dobre, przede wszystkim przed przerwą. Zagraliśmy w bardzo młodym składzie. Młodzież wspierał tylko Lukas Janić, który grał przed przerwą – mówi trener Mrózek.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Drzewiarz Jasienica 1:1 (0:0) Gol dla Podbeskidzia II: Walkiewicz Gol dla Drzewiarza: Sekuła

Podbeskidzie II: Bajdziak – Bebek, Drożdżal, Widełka, Handzlik, Marczyński, Walkiewicz, Janić, Gach, Oczko, Wajdzik oraz Królak, Filapek, Kułagowski, Pindera Trener: Mrózek

Drzewiarz: Michałowski (Szymala) – Studencki,Waliczek,Chojnacki, testowany zawodnik, Sekuła, Basiura, Romanowicz, testowany zawodnik, Łoś, Wojtasik oraz Pustelnik, Machalica, Piela, testowany zawodnik, Sekuła, Gajda, Kuder, Jasiński, Strzelczyk, Kozielski Trener: Jarosz