Z III-ligowym Beskidem Andrychów oraz występującym na poziomie ligi IV Drzewiarzem Jasienica sparowały rezerwy bielskiego Podbeskidzia. Podopieczni Dariusza Mrózka osiągnęli w tych meczach różne wyniki. TSP II - sola oswiecim W rywalizacji z Beskidem młodzi „Górale” pierwszą bramkę stracili tuż przed przerwą. Goście – mecz odbył się na bielskiej „Górce” – udokumentowali wówczas swoją przewagę. Tuż po wznowieniu gry przyjezdni po raz drugi sforsowali obronę Podbeskidzia. Po raz pierwszy gospodarze kontakt z rywalem złapali za sprawą celnego uderzenia Seweryna Pielichowskiego, po raz drugi po wykorzystanym rzucie karnym. Trafienie z „wapna” Mateusza Kołodzieja poprzedził trzeci gola dla zespołu z Andrychowa.

Ciekawe widowisko stworzyli podopieczni Dariusza Mrózka w konfrontacji z Drzewiarzem. „Dwójka” przystąpiła do tego meczu wzmocniona obecnością m.in. Roberta Demjana, Wojciecha Trochima, Idrissy Cisse, Krzysztofa Chrapka i Dariusza Kołodzieja. Po premierowej odsłonie to niżej notowani jasieniczanie prowadzili jednak 2:1 . Jako pierwszy futbolówkę do celu skierował Robert Basiura. Bielszczanie wyrównali po rzucie rożnym. Gracjan Horoszkiewicz pokonał Krzysztofa Żerdkę głową. Przed przerwą błysną Krystian Papatanasiu, uderzając z woleja umieścił piłkę w bramce. Po zmianie stron bielską defensywę zaskoczył Dominik Zieliński i zapachniało niespodzianką. "Zesłani" do rezerw gracze Podbeskidzia zdołali jednak losy pojedynku odwrócić. Kontakt "Górale" złapali po precyzyjnie wykonanym rzucie wolnym przez Trochima. Chwilę później do remisu doprowadził Cisse, a w 87. minucie Konrad Kareta, po rzucie rożnym, ustalił wynik test-rywalizacji.

Z Beskidem zmierzył się bardzo młody zespół, chłopcy zebrali cenne doświadczenie. Mecz z Drzewiarzem również był ciekawym sprawdzianem. Rywal grał bardzo agresywnie, nastawił się na kontrataki. My mogliśmy skupić się na ataku pozycyjnym – podsumował Dariusz Mrózek.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Beskid Andrychów 2:3 (0:1) Gole dla Podbeskidzia: Pielichowski, M.Kołodziej

Podbeskidzie: testowany bramkarz – Grabski, Maślanka, Widełka, Łepski, Chmielewski, M.Kołodziej, Walkiewicz, Pielichowski, Gajda,Wajdzik oraz Wykręt, Łukawski Trener: Mrózek

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Drzewiarz Jasienica 4:3 (1:2) Gole dla Podbeskidzia: Horoszkiewicz, Cisse, Trochim, Kareta Gole dla Drzewiarza: Basiura, Papatanasiu, Zieliński

Podbeskidzie: Pieczonka – Łaciak, Horoszkiewicz, Karet, Kowaliczek, Kuszmider, D.Kołodziej, Jonkisz, Chrapek, Gladus Demjan oraz Jarosz, Trochim, Zakrzewski, Cisse, Felsch, Królak Trener: Mrózek

Drzewiarz: Żerdka (Michałowski) - Czyż, Pala, Kliber, Grześ,Sekuła, Romanowicz, Papatanasiu, Basiura, Jakowenko, Koczur oraz Lapczyk, Greń, Zieliński, Kozielski, Pidczenko, Łoś, Ł.Kościelniak, testowany zawodnik Trener: Kościelniak