Jednobramkowym zwycięstwem w wiosenne zmagania weszły rezerwy Podbeskidzia. „Dwójka” pokonała w Głubczycach tamtejszą Polonię. Pawela_TSP

Kluczowa dla losów meczu okazała się 22. minuta. Wówczas na strzał zza pola karnego zdecydował się Sebastian Bartlewski. Precyzyjnie uderzona futbolówka zatrzepotała w siatce. Poza zdobywcą bramki bielską młodzież w Głubczycach wspierali także - Mateusz Kupczak, Michal Mravec, Jan Blazek, Charles Nwaogu oraz Fabian Pawela. Ten ostatni spotkania z Polonią miło wspominał nie będzie. Na placu gry pojawił się po przerwie. Spędził na nim... niespełna dziesięć minut. W krótkim odstępie czasu obejrzał bowiem dwie żółte kartki.

Grający w liczebnej przewadze gospodarze dążyli do wyrównania, ta sztuka im się jednak nie udała. Co prawda zawodnicy Polonii dwukrotnie skierowali piłkę do celu, ale w obu przypadkach finalne zagrania poprzedzało przekroczenie przepisów. Arbiter bramek nie uznał.

Polonia Głubczyce – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:1 (0:1) 0:1 Bartlewski (22')

TSP II: Madejski – Kupczak, Mravec, Kareta, Januszyk - Patroń (56' Wentland), Fabisiak, Nagi, Wojtasik (85' Zelek), Bartewski (46' Pawela), Blazek (46' Nwaogu) Trener: Wyroba