Piłkarze bialskiej Stali rozegrali premierowy test-mecz tego lata. W składzie beskidzkiego trzecioligowca pojawił się Krzysztof Chrapek i szybko swoją obecność zaznaczył.

Chrapek-BKS

Były napastnik Podbeskidzia Krzysztof Chrapek rozpoczął mecz z ekipą GKS-u Katowice w wyjściowym składzie BKS-u Stali i już po 17. minutach gry miał na koncie dwa trafienia! Gol otwierający wynik padł po dograniu Seweryna Caputy. Na 2:0 Chrapek podwyższył z rzutu karnego. Po przerwie w bialskiej drużynie grali niemal wyłącznie zawodnicy testowani i gospodarze osiągnęli sporą przewagę. O gola pokusili się tylko jednego, w 81. minucie sparingu. Wśród wspomnianych, testowanych piłkarzy znalazł się także m.in. Luke Uzoma, nigeryjski pomocnik, który w swojej karierze krótko bronił barw Podbeskidzia.

GKS Katowice – BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (0:2) Gole dla BKS-u Stali: Chrapek – 2

BKS Stal: Testowany zawodnik – Lech, Sieńkowski, testowany zawodnik, Caputa, Wójcik, testowany zawodnik, Czaicki, testowany zawodnik, Brychlik, Chrapek  oraz testowani zawodnicy Trener: Furlepa