Trzech reprezentantów cieszyńskiego klubu MotoBrothers wzięło udział w Pannonia 2 Damaro Race. Zawody odbyły się w miniony weekend na węgierskim torze Pannonia Ring.

motobrothers W sobotę zawodnicy stanęli na starcie pierwszego wyścigu. Rafał Węgierkiewicz jadący motocyklem Suzuki Gsx-r ukończył zmagania na 11. pozycji. Na maszynie tej samej marki Tomasz Borysiewicz wywalczył 19. miejsce. Dużego pecha miał Piotr Szymala, który na pierwszym okrążeniu wypadł z toru i nie zdołał ukończyć rywalizacji.

W niedzielę zawodników cieszyńskiego klubu pech nie opuścił. Borysiewicz wypadł na zakręcie z toru, a Węgierkiewicz nie ukończył wyścigu ze względu na problemy techniczne. Do mety, z 12. czasem dojechał tylko Szymala (Ducati Panigale).

W obu wyścigach startowało ponad 50 zawodników. Reprezentanci MotoBrothers dobrze zaprezentowali się podczas sesji treningowych i w kwalifikacjach. Szczęścia zabrakło w głównych zawodach.