Do Wodzisławia Śląskiego, na mecz z zamykającą trzecioligową stawkę Odrą udały się rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała. Gospodarze w ostatnim meczu pierwszej rundy się przełamali. bks - tsp derby 2013-2014 Wodzisławianie do tej pory nie wygrali żadnego meczu. Na premierowe trzy punkty Odra czekała aż do starcia z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała. Młodzi „Górale” przez większą część meczu byli stroną dyktującą warunki gry, ale nie potrafili tego wykorzystać. Jak to często bywa, niewykorzystane sytuacje się zemściły. W 83. minucie gospodarze wyprowadzili skuteczny kontratak zakończony trafieniem Mateusza Balcera.

Pomimo przerwy na mecze reprezentacji, żaden zawodnik pierwszej drużyny nie wzmocnił trzecioligowych rezerw Podbeskidzia. Pod nieobecność trenera Andrzeja Wyroby, który przebywa na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji, zespół poprowadził Ryszard Kłusek.

Odra Wodzisław Śląski – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:0 (0:0) 1:0 Balcer (83')

Podbeskidzie II: Mrzyk - Nagi, Kareta, Jarosz, Januszyk, Patroń, Olszowski, Fabisiak, Wojtasik (88' Iskrzycki), Zelek, Nowak Trener: Kłusek