VSystem kontra Davis Fabrics - to starcie zainauguruje zmagania w ramach 6, kolejki I ligi. Zawodnicy Davisa, jeśli myślą o mistrzostwie, nie mogą sobie pozwolić na wpadkę w tym starciu. O 18:50 rewelacyjnie spisujący się ostatnimi czasy Murapol zmierzy się z wymagającą Piekarnią Jasiek. Czy zespół Krzysztofa Stanisławskiego podtrzyma dyspozycję z ostatnich tygodni. Hitem nadchodzącej kolejki będzie z pewnością konfrontacja Grupy Rekord z mistrzem z ubiegłego sezonu, BudoHouse. "Rekordziści" z pewnością będą chcieli urwać punkty faworytowi. Dwóch beniaminków, a więc Malko-Met i Aludyne zmierzą się w bezpośredniej konfrontacji, z kolei na koniec poniedziałkowej serii gier Marrodent, po porażce z Davis Fabrics, powalczy z RE/MAX Home Professional.

Co ciekawego natomiast w II lidze? Główny kandydat do mistrzostwa, Special Works zmierzy się z zawsze walecznym zespołem ATH. Grupa Buena o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie stoczy bój ze Strumetem. Jedna z pozytywnych niespodzianek tego sezonu, Tabron o kolejne trzy punkty rywalizować będzie z TI Fluid, a lider ABB rozegra spotkanie ostatnim w tabeli z EnerSys.

Po przerwie do rywalizacji wraca Marion, który w pierwszym meczu zaaplikował swojemu rywalowi aż 13 trafień. W środę ekipa ta rywalizować będzie z PreZero. - Po blisko dwutygodniowej przerwie wracamy zmotywowani i w pełni zaangażowani do gry w lidze biznesu. Cel na ten sezon postawiliśmy sobie wysoko. Chcemy walczyć o jak najwyższą lokatę, która przede wszystkim umożliwi nam awans do pierwszej ligi. Wiem, że to dopiero początek sezonu i nie będzie łatwo, ale mamy mocny i zgrany team, co bardzo mnie cieszy. Do zobaczenia na najbliższym meczu - mówi nam Łukasz Nowak, kapitan ekipy Marion.