Odrobili straty

Mecz Przełomu z rezerwami LKS-u był jednym z ciekawiej zapowiadających się pojedynków w minionej kolejce w bielskiej A-klasie i nie zawiódł oczekiwań. Mecz dostarczył sporo wrażeń i goli widzom, a w finalnym rozrachunku kaniowianie zwyciężyli 4:2. - Rezerwy LKS-u są inną drużyną niż na jesień, lepszą, podpartą doświadczonymi zawodnikami jak trener Waligóra. Pierwsza połowa była "badawcza", w drugiej się wszystko rozkręciło. Padło w 10 minut 4 gole, a my dwukrotnie wstaliśmy z kolan. Takie wygrane cieszą jeszcze bardziej - przyznaje trener Przełomu, Adam Śliwa.

"Dwucyfrówka" lidera

Przed startem tej kolejki obserwatorzy nie zadawali sobie pytania, czy KS Międzyrzecze wygra z Wilamowiczanką, a ile. Wynik końcowy jednak robi wrażenie - 13:0. Swój mecz wygrał także inny kandydat do awansu Rotuz, który zwyciężył na niełatwym terenie w Hecznarowicach 3:0. - W meczu KS obstawiałem "dwucyfrówkę"... Cóż, szacunek dla chłopaków z Wilamowic, że wyszli na ten mecz i dograli do końca bez żadnych kombinacji. Bronowianie spodziewałem się, że będą mieć ciężej, ale doświadczenie zrobiło swoje - ocenia Śliwa.

Niespodzianki nie zabrakło

W pozostałych meczach LKS Ligota niespodziewanie wysoko pokonała KS Bystra 7:0. Orzeł Kozy musiał uznać wyższość Zapory, natomiast świadkami jedynego remisu byliśmy w Pisarzowicach. - Myślałem, że Soła dowiezie wygraną do końca, ale zawodnicy Pioniera pokazali charakter. Na pewno niespodzianką jest tak wysoka przegrana KS-u Bystra, który w miniony weekend wygrał z Sołą - przyznaje Śliwa.