Wciąż trwa kompletowanie kadry zespołu, który w nadchodzącym sezonie będzie rywalizował w Młodej PlusLidze. Niebawem odbędą się kolejne otwarte treningi, dla kandydatów do gry w drużynie stanowiącej młodzieżowe zaplecze BBTS-u Bielsko-Biała. ATH_BBTS Drużyna AZS ATH Bielsko-Biała na mocy porozumienia z BBTS-em będzie występować w rozgrywkach Młodej PlusLigi. Konsultacje dla siatkarzy, którzy chcieliby spróbować swoich sił na tym szczeblu odbędą się 1 i 8 sierpnia na hali ATH w budynku G przy ulicy Willowej 2. Początek zajęć o godzinie 10:00.

Pierwszy trening zespołu, którzy będzie występował w Młodej PlusLidze zaplanowano natomiast na 12 sierpnia. Zajęcia również odbędą się na hali w budynku G przy ulicy Willowej 2.

W młodzieżowych rozgrywkach występować mogą zawodnicy, którzy na dzień 31 grudnia roku, w którym następuje zgłoszenie do ligi, nie ukończyli 23. roku życia. Zgodę na grę w przypadku osób poniżej 18 lat wyrazić musi rodzic bądź opiekun ustawowy.

Więcej o zajęciach naborowych można dowiedzieć się pod numerem telefonu: 608-045-913 (trener Paweł Gradowski) lub adresem e-mail: gradowskiath@gmail.com.