Równolegle do rozgrywek PlusLigi toczyć się będą zmagania młodzieżowego zaplecza. W lidze wystąpi również BBTS, który rozpoczyna etap kompletowania składu.

ATH_BBTS

Bielski klub nawiązał współpracę z Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. Na mocy porozumienia to właśnie wspomniana uczelnia będzie „firmowała” występy BBTS-u w Młodej PlusLidze. Tymczasem już w najbliższy poniedziałek, w godzinach 12:00-15:00, w hali Rekordu przy ulicy Startowej 13, odbędzie się pierwszy, naborowy trening drużyny. Poprowadzi go trener siatkarzy AZS ATH, Paweł Gradowski.

My przypominamy w tym miejscu, zapraszając jednocześnie na trening młodych adeptów siatkówki zainteresowanych grą na zapleczu PlusLigi, że w młodzieżowych rozgrywkach występować mogą zawodnicy, którzy na dzień 31 grudnia roku, w którym następuje zgłoszenie do ligi, nie ukończyli 23. roku życia. Zgodę na grę w przypadku osób poniżej 18 lat wyrazić musi rodzic bądź opiekun ustawowy.

Więcej o zajęciach naborowych można dowiedzieć się pod numerem telefonu: 608-045-913 (trener Paweł Gradowski) lub adresem e-mail: gradowskiath@gmail.com.