Wykorzystali swoje sytuacje 

W miniony weekend Orzeł podejmował ekipę z Bystrej, która w ostatnim czasie ma swoje problemy. Mimo to bystrzanie zaprezentowali się w Kozach całkiem solidnie, jednak to nie wystarczyło, aby cieszyć się z zaliczki punktowej. Gospodarze zwyciężyli w tej konfrontacji 2:0. - To był dobry mecz dla oka kibica. Mieliśmy dwie sytuacje i dwie z nich wykorzystaliśmy. W końcu nam się przydarzył taki mecz, że szczęście się do nas odwróciło, choć zespół z Bystrej miał swoje sytuacje. Już jednak z optymizmem myślimy o meczu z Przełomem - stwierdza trener Orła, Marcin Stefanowicz. 

 

 

Niespodzianka!

Stało się! Ekipa z Międzyrzecza po raz pierwszy w tej rundzie straciła punkty. Patent na to znalazła drużyna z Kobiernic, która objęła prowadzenie w początkowej fazie meczu i długo "trzymała" korzystny rezultat. W doliczonym czasie gry wyrównującą bramkę dla KS-u zdobył jednak Dawid Ogrocki. - Byłem na tym meczu, więc mogę się wypowiedzieć (śmiech). Nie ma co ukrywać, było widać jakość w zespole z Międzyrzecza, ale długo nie potrafili się oni przebić przez szczelną defensywę Soły, która również później miała swoje sytuacje. Ciężko gra się jednak z zespołem mocno cofniętym, ale i tak szacunek dla KS-u, że zdołali wyrwać punkt - relacjonuje trener Orła. 

 

Działo się sporo

W pozostałych spotkaniach "dwójka" LKS-u Czaniec wysoko pokonała Żar 5:0. Takim samym rezultatem zakończyła się konfrontacja Rotuza z Zamkiem Grodziec. Zespół z Ligoty natomiast rozgromił Wilamowiczankę 7:0. Z wygranych cieszyły się także ekipy z Wapienicy oraz Kaniowa. - Trochę mnie zaskoczył wynik meczu Zapory z Sokołem, tak samo jak wysoko porażka Żaru z rezerwami LKS-u - przyznaje Stefanowicz. 

 

Wyniki 21. kolejki: 

LKS II Czaniec - Żar Międzybrodzie Bialskie 5:0

Orzeł Kozy - KS Bystra 2:0 

Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów 0:1 

Zapora Wapienica - Sokół Hecznarowice 2:1 

Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Ligota 0:7

Rotuz Bronów - Zamek Grodziec 5:0 

Soła Kobiernice - KS Międzyrzecze 1:1

 

TABELA/TERMINARZ