Przeszło dwa lata najpopularniejszy serwis sportowy w beskidzkim regionie funkcjonował w niezmiennym designie. – Przyszedł czas, aby portal solidnie odświeżyć. Tym bardziej, że przytrafiało się w ostatnim okresie sporo niedogodności natury technicznej, które przeszkadzały nie tylko nam samym, ale i stałym Czytelnikom portalu – mówi redaktor naczelny Marcin Nikiel.

Od kilkunastu tygodni codziennej pracy redakcji portalu SportoweBeskidy.pl towarzyszyły działania zmierzające do zaprezentowania nowej jego wersji. Tuż przed drugim weekendem lipca nastąpiła ostateczna ich finalizacja, której efektem jest serwis w zupełnie odmienionym graficznie wydaniu. – Postawiliśmy na nowoczesny i atrakcyjny wygląd oraz funkcjonalność portalu i czytelny sposób prezentacji treści. Mamy świadomość, że w przypadku każdej tak znaczącej zmiany konieczne jest przystosowanie się do nowego. Czytelnikom oddajemy naszym zdaniem fajny produkt, który sami ocenią, choćby poprzez liczbę odwiedzin – tłumaczy redaktor portalu, zwracając uwagę także na idące w ślad za zmianami odświeżone graficznie logo serwisu.

SportoweBeskidy.pl w nowej odsłonie to nie tylko ukłon w stronę użytkowników, sięgających na łamach serwisu po najświeższe newsy, związane z beskidzkim sportem. – Zadbaliśmy o naszych partnerów, którzy wspierają działalność portalu, gwarantując odpowiednią ekspozycję ich marki. Bardzo dziękujemy z tego miejsca za pomoc i życzliwość. To projekt, który bez takiego wkładu biznesowego nie miałby racji bytu – zaznacza Nikiel.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak... zaprosić do „surfowania” po nowych Sportowych Beskidach, życząc wszystkim Czytelnikom miłej, przyjemnej lektury!