Jak zdrowo i aktywnie wejść w dorosłość? Dla wszystkich, którzy w najbliższych miesiącach obchodzić będą 18-te urodziny klub CityFit przygotował niespodziankę: karnety na miesiąc darmowych treningów. A pozytywne efekty ćwiczeń potwierdza sama Miss Polski.

City fit BB Osiemnaste urodziny to ważna data w życiu każdego z nas. Wejście w dorosłość warto połączyć z nowymi, dobrymi nawykami. Rozpoczęcie treningów w klubie fitness szybko zaprocentuje – lepszą sylwetką, kondycją, zdrowiem, a przede wszystkim samopoczuciem, dzięki niezawodnym endorfinom. Efekty potwierdza Miss Polski, Magdalena Bieńkowska, która pod okiem trenerów CityFit przygotowuje się do finału Miss Universe: „Regularne treningi na siłowni wyszczuplają i rzeźbią moje ciało. Czuję się bardziej wypoczęta i dumna, że pokonuję swoje bariery”.

Teraz, dla wszystkich, którzy w tym roku obchodzić będą 18-te urodziny, CityFit przygotował niespodziankę: karnety na miesiąc darmowych treningów w wybranym klubie sieci. Aby je zdobyć wystarczy maksimum 30 dni przed urodzinami zarejestrować się na www.18.cityfit.pl i… cierpliwie czekać na dzień wejścia w dorosłość. Karnet będzie czekał do odebrania w klubie – na podstawie dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego datę urodzenia.

Akcja trwa do końca roku we wszystkich klubach CityFit, a szczegóły i regulamin znajdują się na www.18.cityfit.pl.

***

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.