W minioną niedzielę odbyły się 4 spotkania ćwierćfinałowe. W pierwszym z nich Special Works, który zwyciężył w grupie A i mistrz z poprzedniego sezonu, uległ sensacyjnie ekipie Polbrass 2:5 po bardzo ciekawym widowisku. Z rozgrywek, na tej fazie, odpadł również inny faworyt do mistrzostwa, Davis Fabrics, który musiał uznać wyższość drużyny Marion w stosunku 3:4. Za niespodziankę można również odebrać odpadnięcie z Zimowej Ligi Biznesu mistrza I edycji, RE/MAX-u. Drużyna Michała Chrobaka, która triumfowała w I edycji, przegrała z zespołem Hutchinson, który potwierdził wysoką formę w fazie play-off. 

 

Status faworyta potwierdził natomiast Murapol. Krzysztof Stanisławski i spółka podobnie jak w 1/8 finału, musieli się natrudzić, aby pokonać rywala, którym był Nemak, ale w końcowym rozrachunku zwyciężyli 4:2. 

 

Zimowa Liga Biznesu nie zwalnia tempa. Już dziś odbędą się mecze półfinałowe. W hicie tej fazy Huthchinson powalczy z Marionem a Murapol z Polbrassem. Pamiętajcie, że mecze półfinału, jak i finał oraz spotkanie o 3. miejsce transmitowane będzie za pośrednictwem naszego kanału na YOUTUBE. Już teraz zapraszamy do oglądania na żywo najważniejszych spotkań tej edycji ZLB! 

 

Komplet wyników oraz drabinka fazy pucharowej ZLB: