To była łatwa przeprawa koszykarzy DAAS Basket Hills, którzy w rozgrywkach III ligi zanotowali kolejne zwycięstwo.

hills-ofensywa

Przed własną publicznością, w bielskiej hali Victoria, ekipa DAAS Basket Hills podejmowała w kolejnym spotkaniu ligowym Ofensywę Racibórz. Potyczka okazała się jednostronna, bowiem od pierwszej kwarty przebieg gry zdominowali gospodarze. Do przerwy prowadzili różnicą 15 punktów, by znacząco poprawić bilans w drugiej odsłonie meczu. Wynik końcowy odzwierciedla zatem wydarzenia na parkiecie, jak i potwierdza dobrą formą bielskich koszykarzy, plasujących się aktualnie na 4. miejscu w stawce z jednym punktem straty do lidera, bytomskiej Polonii.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - Ofensywa Racibórz 111:68 (30:19, 21:17, 29:16, 31:14)

Punkty dla DAAS Basket Hills: Mądry – 22 punkty, Błotko – 18, Kozaczka – 16, Szybowicz – 16, Karnia – 12, Goryl – 9, Sablik – 8, Garus – 6, Kruczek – 2, Bortlik – 2