Rywalizacja w ramach „XII Beskid Cup 2017” na kortach SPA Hotelu Jawor rozpocznie się w poniedziałek 14 sierpnia. Na godzinę 9:30 organizatorzy zaplanowali oficjalną inaugurację tenisowego turnieju, od godz. 10:00 potrwają mecze grupowe. Te kontynuowane będą w Jaworzu we wtorek i środę, następnego dnia od godz. 10:00 wystartują decydujące pojedynki. Finał z dekoracją i wręczeniem nagród wyznaczono tu na godz. 14:00.

Wszyscy kibice mają zapewniony wstęp wolny podczas poszczególnych dni tenisowych zawodów. W akcji na korcie będzie można zobaczyć znanych artystów. Swój udział w dorocznym jaworzańskim turnieju zapowiedzieli m.in. wielokrotny triumfator Marcin Daniec, broniący tytułu Jacek Mezo Mejer, Jan Englert, Leszek Malinowski, Grzegorz Poloczek, Karol Strasburger, Maurycy Polaski, Krzysztof Respondek, Krzysztof Hanke, czy Stefan Friedmann.

Turniej pod patronatem marszałka województwa śląskiego i o puchar prezydenta miasta Bielska-Białej odbędzie się również z medialnym towarzystwem portalu SportoweBeskidy.pl. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.beskidcup.pl.