„Dycha” lidera
Przedostatni w I-ligowej stawce zespół Valeo nie miał zbyt wiele do powiedzenia w starciu z liderem... w drugiej połowie meczu. Po premierowej odsłonie Centrum prowadziło 3:2. Ostatecznie wygrało 10:2. Liderzy lidera nie zawiedli. Andrzej Szymański zdobył cztery gole, Bogusław Szczotka trzy.

Bramka reprezentanta
Wrócił do gry w ramach BBALPN młodzieżowy reprezentant Polski. Mariusz Sacha, wychowanek bielskiego Podbeskidzia, dał w 11. minucie prowadzenie wiceliderowi I ligi. Bielski Team wygrał 3:1 z Powerboys Belfast. Do Centrum traci dwa "oczka".

Tempa nie zwalniają
Tabelę II ligi otwierają Harnasie, którzy o punkt, wobec zaległego meczu, wyprzedzają drużynę FC Wu. Lider sięgnął w minionej kolejce po efektowne zwycięstwo. Rozbił KS Tkaczów 7:0, a pięć goli zdobył Zbigniew Targosz, który tym samym zrównał się w ilości trafień z liderami klasyfikacji strzelców – Danielem Janotą (Anonymous) i Jarosławem Pałką (Zwykli Chłopcy).

Trzy punkty zainkasował wspomniany wicelider. FC Wu pokonało 5:2 Spartę, co po premierowej odsłonie nie było oczywiste. Wszak to zespół niżej notowany po golu Grzegorza Godula prowadził 1:0.

Tuż za czołówką
Gracze Małej Siódemeczki (niespodziewanie) naciskają na wspomniane zespoły. Po ostatnim zwycięstwie do Harnasi tracą dwa punkty, do FC Wu jeden. W minionej serii gier po zaciętym meczu pokonali 2:1 Zwykłych Chłopców. Szymon Suchoń w 37. minucie dał zwycięstwo „7”.