Oficjalnie podpisane zostało dziś porozumienie o współpracy występującego w PlusLidze klubu siatkarskiego BBTS S.A. z Klubem Uczelnianym AZS ATH. Zawarta umowa dotyczy gry młodzieżowego zaplecza drużyny pod wspólnym szyldem.

bbts ath umowa

Na mocy umowy pomiędzy BBTS-em a AZS-em, podpisanej przez sternika bielskiego klubu Piotra Pluszyńskiego i prezesa AZS-u profesora Józefa Matuszka, zespół Młodej PlusLigi będzie występował w sezonie 2013/2014 pod szyldem BBTS ATH Bielsko-Biała. Na koszulkach meczowych widnieć będą logotypy obu zainteresowanych instytucji. – Miejmy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie korzyści dla obu klubów. Wierzymy w to, że zarówno zespół seniorski BBTS-u, jak i ekipa występująca pod szyldem ATH w Młodej Lidze, odniosą w nadchodzącym sezonie jak najwięcej zwycięstw. Liczymy, że pomagać naszym siatkarzom będzie liczne grono sympatyków siatkówki – podkreślili zgodnie reprezentanci klubów z Bielska-Białej.

Podopieczni trenera Pawła Gradowskiego, którzy będą występować w Młodej PlusLidze trenują już przed nadchodzącym sezonem. Ten rozpocznie się niemal dokładnie za miesiąc – 28 września. BBTS ATH swoje mecze rozgrywać będzie w hali Rekordu w Cygańskim Lesie.