Beskidzka Liga Biznesu to elitarne rozgrywki, które zrzeszają firmy oraz instytucje z regionu Podbeskidzia. Wielkimi krokami zbliża się 8. edycja, a pierwsze mecze odbędą się już w sierpniu 2024 roku. Podtrzymany zostanie podział na 3. ligi, a rozgrywki toczyć się będą dwurundowo (jesień - wiosna). W trakcie sezonu nie będzie więc możliwości dołączenia do Beskidzkiej Ligi Biznesu. 

 

 Z satysfakcją patrzymy na rozwój naszego projektu, jednak absolutnie nie chcemy spoczywać na laurach. Coraz więcej drużyn firmowych chce grać w naszych rozgrywkach i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom po raz kolejny powstaną 3. ligi. Niezmiennie naszym głównym celem jest satysfakcja zawodników z gry w naszych rozgrywkach. 

 

Udało nam się stworzyć wyjątkową więź z firmami i organizacjami. Dość wspomnieć, że w I edycji w zmaganiach wzięło udział 8 drużyn. Dziś w Beskidzkiej Lidze Biznesu występuje co rundę około 500 zawodników, którzy mogą liczyć na profesjonalizm na płaszczyźnie sportowej, jak i organizacyjnej. To pokazuje również, iż w naszym regionie jest zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia, dlatego już teraz gorąco zachęcam do dołączenia do naszej biznesowej rodziny - mówi Tomasz Mikołajko, przedstawiciel firmy MSP Group, która jest pomysłodawcą oraz organizatorem rozgrywek Ligi Biznesu.

 

Wzorem poprzednich edycji w nadchodzącym sezonie nie zabraknie wielu niespodzianek, o których poinformujemy w najbliższych tygodniach. Przewidziane są także kolejne wyjazdy na międzynarodowe turnieje, co jest pokłosiem współpracy trwającej od 2019 r. między Beskidzką Ligą Biznesu a europejską federacją EFBLU (European Football Business Leagues United). Na koniec sezonu przewidziana jest uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród. 

 

8. edycja Beskidzkiej Ligi Biznesu wystartuje w sierpniu. Zawodnicy będą spotykać się co tydzień po godzinie 18. Miejscem rywalizacji będzie niezmiennie profesjonalne Centrum Sportu Rekord w Bielsku-Białej. Zapewniamy pełne zaplecze sportowe, parking dla zawodników, restaurację oraz trybuny do kibicowania. Ponadto kontynuowana będzie bogata oprawa medialna - na łamach naszego portalu będzie funkcjonować dedykowana podstrona z tabelami, statystykami, terminarzem, wynikami na żywo oraz foto i video z meczów.

 

Zapowiada się więc bardzo ciekawa edycja, podczas której nie może zabraknąć Twojego teamu firmowego! 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z organizatorem:
e-mail: biuro@mspgroup.pl
tel.: 600-241-200

 

OFERTĘ zobaczysz -> TUTAJ.