W poniedziałek 23 października br. odbędą się dwa mecze w ramach III ligi BLB. O godzinie 19:40 na boisko wybiegną zawodnicy Avio i PreZero. Obydwie ekipy w ostatnią środę zaznały porażki, a więc będą chciały powrócić na zwycięski szlak. Iście ciekawie kreśli się także pojedynek Arcyksiążęcego Browaru Żywiec z Selleo. Ci pierwsi, w przypadku wygranej, zrównają się punktami z liderującym Tabronem. Debiutant już w poprzedniej kolejce pokazał, że jest w dobrej dyspozycji, wygrywając z Avio 7:1. Selleo jednak nie będzie chciało tanio sprzedać "skóry". 

 

Naszym celem na ten sezon jest powrót do drugiej ligi. Chcemy w każdym meczu powalczyć o trzy punkty i pokazać się z jak najlepszej strony. Co do kadry, to nie dokonaliśmy żadnych istotnych zmian, więc liczymy na to, że dzięki zgraniu drużyny uda nam się osiągać lepsze wyniki niż w poprzednim sezonie - przekonywał na naszych łamach Paweł Kuwik z Selleo. 

 

Środa to natomiast czas emocji w II lidze. Na start derby! Uniwersytet Bielsko-Bialski sprawdzi formę Urzędu Miasta. Ostatni mecz między tymi zespołami zakończył się porażką "Akademików". Jak będzie tym razem? Strumet i ABB to zespoły, które nie mogą być usatysfakcjonowane ostatnimi wynikami. W nadchodzącej kolejce powalczą o przełamanie w bezpośredniej konfrontacji. Piekarnia Jasiek będzie chciała się natomiast zrehabilitować po ostatniej porażce z Marionem 3:13. Zadanie to nie będzie łatwe, bowiem ich rywalem będzie Grupa Buena. Liderujący Revline stoczy bój z przedostatnim TI Fluid, a na zakończenie Marion zmierzy się z Aludyne, które zamyka tabelę. 

 

Program 6. kolejki (III liga)

 

23.10.2023 r. (poniedziałek) 

Avio - PreZero (g. 19:40) 

Arcyksiążęcy Browar Żywiec - Selleo (g. 20:30) 

 

Program 6. kolejki (II liga) 

 

25.10.2023 r. (środa)

Uniwersytet Bielsko-Bialski - Urząd Miasta/BKS (g. 18:00)

Strumet - ABB (g. 18:50)

Piekarnia Jasiek - Grupa Buena (g. 19:40)

Revline - TI Fluid (g. 20:30)

Marion - Aludyne (g. 21:20)