Mowa tu oczywiście o spotkaniu ekipy Murapol z Davis Fabrics. Ekipa Krzysztofa Stanisławskiego plasuje się obecnie na 3. lokacie z 12 punktami na koncie. W poprzednim meczu Murapol po niezwykle zaciętym meczu zremisował z Hutchinsonem 5:5. Davis Fabrics natomiast zajmuje 2. pozycję w ligowej tabeli, a ostatnio potwierdził dobrą dyspozycję pokonując Nemak 4:0. Mecze między tymi ekipami zawsze należały do niezwykle interesujących, i nie inaczej zapewne będzie dziś. 

 

Aspiracje mamy takie jak zawsze, walczymy o mistrza (śmiech). Tym bardziej, że pojawiła się taka szansa, gdyż nie ma naszego najwspanialszego rywala, Budohouse. A szkoda! Mecze między nami zawsze były ciekawe i będzie ich brakować. Jeśli chodzi o naszą kadrę, nie zmieniamy nic co dobrze funkcjonuje. Gramy przez 3 lata praktycznie tym samym składem i jedynie co może nam przeszkodzić to kontuzje, który nie brakowało w poprzedniej "kampanii". Wiemy, że konkurencja również nie śpi. Murapol również chce grać najwyższe cele, ale to dla są chłopki do zjedzenia (śmiech). Na przestrzeni sezonu pokażemy, że aspiracje, aspiracjami, ale liczy się to co na boisku - mówił na początku sezonu Kamil Kurowski z Davis Fabrics

 

Ciekawie będzie jednak także w pozostałych spotkaniach. Lider Special Works powalczy z ambitnym Zbuduj. Grupa Rekord o powrót na zwycięski szlak rywalizować będzie z RE/MAX Home Professional, który ostatnio wrócił do wygrywania. Zacięty bój stoczą również zapewne piłkarze drużyny Nemak oraz Marrodent, którzy zapewne więcej oczekiwali po 7. kolejkach, patrząc na ich dorobek punktowy. Na koniec poniedziałkowej serii gier zmierzy się z Malko-Met. 

 

Program 8. kolejki (I liga) 

 

6.11.2023 r. (poniedziałek)

Murapol - Davis Fabrics (g. 18:00) 

Zbuduj - Special Works (g. 18:50) 

Grupa Rekord - RE/MAX Home Professional (g. 19:40) 

Nemak - Marrodent (g. 20:30) 

Hutchinson - Malko-Met (g. 21:20)