Pewnym krokiem po mistrzostwo w I lidze Beskidzkiej Ligi Biznesu kroczy drużyna Davis Fabrics. Lider ograł w poniedziałek 5:2 Murapol. Na drugim miejscu jest obecnie Marrodent, którego zawodnicy zwyciężyli 6:4 z Rabenem i tracą do lidera cztery punktów (mają też do rozegrania jedno spotkanie więcej). Blisko pierwszych punktów był Bulten, który co prawda zdobył 6 goli w konfrontacji z TI Fluid a hat-trickiem popisał się Łukasz Wrzeszcz, jednak ich rywal był skuteczniejszy o jedną bramkę.... 

 

Na 3. miejscu obecnie plasuje się Abakon. Piłkarze tej ekipy wygrali w miniony poniedziałek z Hutchinsonem po bardzo emocjonującym spotkaniu 4:3. Helios natomiast nie miał litości dla RE/MAX-u. Piłkarze kina wygrali aż 14:2, a czterokrotnie na listę strzelców w tym meczu wpisywał się Jakub Stawicki. 

 

W II lidze niezwykle ciekawie jawi się walka o awans. Nowym liderem zmagań zostało Aludyne, które pokonało Malko-Met 5:2. W bielskich derbach Urząd Miasta musiał uznać wyższość PreZero w stosunku 1:6. Na zwycięską ścieżkę powrócił natomiast Strumet, wygrywając z EnerSys 4:3. 

 

- Po ostatnich porażkach udało nam się w końcu wygrać. Nasz problem polega na tym, że nie mamy pełnego składu i te problemy kadrowe wpływają, że nasze wyniki przypominają sinusoidę. Nie ma też co ukrywać, potrzebne były nam trzy punkty. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, ale zawsze chcemy wygrywać wychodząc na boisko. Gratulacje dla całej drużyny - mówi nam Marcin Dudzik z zespołu Strumet. 

 

Wyniki 6. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu:

 

1. liga: 

Abakon - Hutchinson 4:3

RE/MAX Home Professional - Helios 2:14

Murapol - Davis Fabrics 2:5

Bulten - TI Fluid 6:7

Marrodent - Raben 6:4

 

2. liga: 

Grupa Buena - Dolina Skrzycznego 2:3

Marion - ATH Bielsko-Biała 9:2

Urząd Miasta Bielsko-Biała - PreZero 1:6

Aludyne - Malko-Met 5:2

EnerSys - Strumet 3:4