– Wydaje się, że Beskid Gilowice to faworyt meczu z Grapą Trzebinia. Zwłaszcza, że w poprzedniej kolejce odwrócił losy spotkania z Sokołem Słotwina i pokazał swoje możliwości.

Ciekawy mecz niewątpliwie w Węgierskiej Górce. Zapowiada się na wyrównany i może zakończyć remisem. Szanse Metalu i Magury Bystra oceniam jako równe.

Niespodziewanie jak dla mnie w pierwszym meczu dość łatwo sobie Góral z Jeleśnianką poradził. Będą więc chcieli żywczanie na zwycięskiej ścieżce pozostać. Daję im większe szanse w konfrontacji z rezerwami GKS-u.

Skoro o Magórce, to wracamy do naszego meczu i trzeba podkreślić, że to zupełnie inny zespół niż na jesień. Ale z uwagi na dobrą postawę zawodników „dwójki” Orła Łękawica w poprzedniej rundzie i fakt, że ciągle to mocna drużyna, stawiam na jej wygraną.

Muńcuł to taki waleczny zespół, który u siebie szczególnie dobrze się prezentuje. Stać go na remis z ekipę ze Słotwiny i takie rozstrzygnięcie moim zdaniem padnie.

Nieznacznie przegrał Maksymilian swój mecz na inaugurację. U siebie zechce dowieźć wyższości nad przeciwnikiem z Leśnej. Typuję zwycięstwo gospodarzy z podpórką na remis.

Chcemy się zrehabilitować za nieudaną inaugurację wiosny w Czernichowie. Życzyłbym sobie, aby moja drużyna zagrała cały mecz tak, jak drugą połowę, gdzie tylko brakiem skuteczności można tłumaczyć to, że ulegliśmy przeciwnikowi. Spodziewamy się mobilizacji Jeleśnianki, która do Lipowej przyjedzie z nastawieniem na walkę, ale my mamy podobnie, więc będzie całkiem interesująco, a boisko zweryfikuje wynik.


Program 15. kolejki:

13.04.2024 r. (sobota), g. 15:00
Grapa Trzebinia – Beskid Gilowice
Metal Węgierska Górka – Magura Bystra
Góral Żywiec – GKS II Radziechowy-Wieprz (g. 17:00)

14.04.2024 r. (niedziela), g. 15:00
Orzeł II Łękawica – Magórka Czernichów (g. 12:00)
Skrzyczne Lipowa – Jeleśnianka Jeleśnia
Muńcuł Ujsoły – Sokół Słotwina
Maksymilian Cisiec – LKS Leśna (g. 16:00)