Po raz kolejny inicjatywy organizacji akcji podjął się tenisowy klub BKT Advantage Bielsko-Biała. Przez lata stał się on jednym z najbardziej utytułowanych klubów w kraju, jego podopieczni w okresie ostatnich 5 lat zdobyli przeszło 40 medali mistrzostw Polski. Sukcesy stały się ich udziałem również na kortach międzynarodowych, o co zadbała przede wszystkim reprezentująca bielskie barwy Maja Chwalińska.

W BKT Advantage liczą, że dzieci i młodzieży zainteresowanych grą w tenisa będzie systematycznie przybywać. – Mamy już ponad 200 zawodników i jesteśmy najliczniejszy klubem tenisowym w Polsce. Szkoląc naszych podopiecznych stawiamy cały czas na jakość, bo wiemy, jak doskonałą formą wszechstronnego rozwoju jest tenis – uważa prezes klubu Piotr Szczypka.

W sobotę 16 września od godziny 10:00, na terenie kortów w Parku Rosta, potrwa impreza o charakterze nie tylko tenisowego, ale i sportowego pikniku dla dzieci i młodzieży wraz z ich bliskimi. – Gorąco zachęcamy do przybycia na wydarzenie w fajnej atmosferze. Być może będzie to dla niektórych początek wspaniałej przygody z tenisem – dodaje Szczypka.