Kolejny znakomity start, tym razem w Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzieżowców i Seniorów w karate WKF zanotowała piątka zawodników bielskiego klubu Atemi. W konkurencjach indywidualnych zdobyli 5 medali w tym: 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy. atemi Złote medale zdobyli: Mikołaj Dobrzyński w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat, Eliza Gaweł w konkurencji kata indywidualne juniorek 16-17 lat oraz Mateusz Tomiczek w konkurencji kata indywidualne seniorów +18 lat, który pokonał w finale swojego kolegę klubowego Bartosza Mączkę. Na najniższym stopniu podium uplasowała się Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat.

Coroczny Puchar Polski w Karate WKF, który odbył się minioną sobotę w Rumii, zgromadził około 180 zawodniczek i zawodników z licencjonowanych klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Wywalczony wynik podkreślił przynależność reprezentantów Atemi do krajowej czołówki.