- Wydaje mi się, że LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze z racji atutu własnego boiska jest faworytem starcia z Magórką Czernichów. Postawię zatem na gospodarzy. 

 

Zespół z Sopotni od dawna nie wygrał meczu i zrobi wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony w ten weekend. W Koszarawie gra się jednak niewygodnie. Dlatego stawiam na Babią Górę. 

 

Muńcuł Ujsoły jest zdecydowanym faworytem meczu z Orłem II Łękawica. Rezerwy IV-ligowca dodatkowo mają w "nogach" środowy mecz w Pucharze Polski ze Skałką Żabnica. 

 

 

W Bystrej zapowiada się bardzo ciekawy mecz, który może być istotny w kontekście układu górnej części tabeli. Spodziewam się remisu, ale z lekkim wskazaniem na Magurę. 

 

Czeka nas ciężki mecz. Skrzyczne świętuje dzisiaj swój jubileusz 75-lecia istnienia, więc mobilizacji przy dużej frekwencji na trybunach drużynie z Lipowej nie zabraknie. Ale jedziemy po zwycięstwo. 

 

Moim zdaniem Smrek jest faworytem pojedynku z Koszarawą II Żywiec. Beniaminek dobrze prezentuje się w pierwszych meczach tego sezonu. 

 

Jeleśnianka jest niewygodnym u siebie zespołem dla każdego. Zapowiada się emocjonujący mecz, ale dla mnie faworytem jest LKS Juszczyna.

 

Program 5. kolejka: 

 

11.09.2021 r. (sobota), g. 16:00
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze - Magórka Czernichów
Koszarawa Babia Góra - LKS Sopotnia 
Muńcuł Ujsoły - Orzeł II Łękawica 
Magura Bystra - Beskid Gilowice (g. 17:00)
Skrzyczne Lipowa - GKS II Radziechowy-Wieprz (17:00)

 

12.09.2021 r. (niedziela), g. 15:00
Smrek Ślemień - Koszarawa II Żywiec 
Jeleśnianka Jeleśnia - LKS Juszczyna (g. 16:00)