- W pojedynku Iskry z LKS-em Bestwina stawiam na remis. Podrażniliśmy zespół z Bestwiny i z pewnością będzie chciał zapunktować na niełatwym terenie. 

 

Czarni przegrali tydzień temu z Pasjonatem i są "ranni". W meczu z GTS-em na własnym boisku jaworzanie jednak zgarną komplet punktów. To zespół, który potrafi grać dobrze w piłkę. 

 

Dla GLKS-u i Pasjonata będzie to ważny mecz. Mój typ to jednak wygrana zespołu z Wilkowic, która prezentuje ciut więcej jakości. Może być tak, że o wyniku zadecyduje jedna bramka. 

 

Teren w Studzienicach nie należy do łatwych i sporo drużyn się o tym przekonało. KS jednak do końca będzie walczył o mistrza i w ten weekend będzie cieszył się z wygranej. 

 

Rezerwy Rekordu czują cały czas na plecach oddech beniaminka z Międzyrzecza i nie mogą sobie pozwolić na wpadkę w meczu z JUW-e. I tej nie będzie - bielszczanie zwyciężą. 

 

Z całą sympatią do ekipy z Wisły Wielkiej, ale uważam, że Rotuz posiada więcej argumentów i sięgnie po wygraną. 

 

Po ostatnim meczu z LKS-em Bestwina pojawiały się głosy, że zagraliśmy najlepsze spotkanie - mamy nadzieję, że były one chybione i najlepszy mecz nadejdzie w ten weekend. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ta konfrontacja, ale my lubimy grać w takich spotkaniach, co już pokazaliśmy w tej rundzie. 

 

Program 27. kolejki: 

27.05.2023 r. (sobota), g. 17:00 

Iskra Pszczyna - LKS Bestwina (g. 13:00)

Czarni Jaworze - GTS Bojszowy (g. 15:00)

Pasjonat Dankowice - GLKS SferaNet Wilkowice 

LKS Studzienice - KS Międzyrzecze

 

28.05.2023 r. (niedziela), g. 18:00 

Rekord II Bielsko-Biała - JUW-e Jaroszowice (g. 14:00)

LKS Wisła Wilka - Rotuz Bronów (g. 17:00)

LKS II Goczałkowice-Zdrój - ZET Tychy

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Łąka