Jeszcze przed przystąpieniem Beskidzkiej Ligi Biznesu do European Football Business League United wiadomo było, że najbliższy finał Lig Biznesu odbędzie się w dniach 7-8 grudnia w Mediolanie. W słynnym włoskim mieście nie zabraknie oczywiście reprezentanta naszych rozgrywek, który o medale powalczy na obiektach Sports Center S. Ambrogio. Która drużyna z grona zespołów naszych rozgrywek uda się do Mediolanu? O tym przekonamy się już w najbliższy poniedziałek, gdy zostanie rozegrana ostatnia kolejka Beskidzkiej Ligi Biznesu. 
 
W kwietniu 2020 roku przedstawiciele Lig Biznesu sparować będą natomiast w tureckiej Antalyi. EFBLU European Tour 5 rozegrany zostanie w dniach 25-26 kwietnia, zaś miejscem zmagań będzie SportFest, który na co dzień organizuje popularną ligę CCL Cup. Gospodarzem turnieju będzie 5-gwiazdkowy hotel Asteria Kremlin Palace, mający w swojej ofercie dwa boiska treningowe z naturalną nawierzchnią. Więcej informacji na temat tego turnieju można znaleźć TUTAJ
 
Kolejny finał organizowany przez European Football Business League United odbędzie się natomiast w Belgradzie. Rywalizacja zaplanowana w stolicy Serbii przypadnie na wrzesień 2020 roku.