Na terenie bielskiego klubu prowadzona jest obecnie bardzo ważna inwestycja. Dzięki staraniom władz BKT Advantage i pozyskaniu dofinansowania ministerialnego powstaje tu nowoczesna hala tenisowa. W jej skład wchodzić będą 4 korty kryte z nawierzchnią dywanową oraz 2 mniejsze korty do minitenisa. W tak rozbudowanym obiekcie, który ma być gotowy do końca września, możliwe będzie również prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych, jakie klub proponuje młodym zawodnikom już od 4. roku życia. – Warunki do uprawiania tenisa będziemy mieli bardzo dobre, co niewątpliwie pozwoli nam jeszcze podnieść jakość szkolenia – mówi prezes BKT Advantage Piotr Szczypka.

W klubie zlokalizowanym w Parku Rosta powstało już wcześniej długo wyczekiwane nowoczesne zaplecze. Jest tu niewielka restauracja, komfortowe szatnie, ale także pokoje do wynajęcia. Te zostały pomyślane w ciekawy sposób, nawiązując kolorystyką i wystrojem do poszczególnych turniejów tenisowych Wielkiego Szlema.


Warto nadmienić, że w bielskim klubie pod okiem doświadczonych szkoleniowców trenuje blisko 200 tenisistek i tenisistów. BKT Advantage może pochwalić się wieloma sukcesami swoich podopiecznych, klub posiada największą w całym kraju liczbę licencjonowanych zawodników.