Nie wyszedł koszykarzom DAAS Basket Hills mecz w Otmuchowie. Odnosząc się do wspomnianego spotkania III-ligowego zachęcamy zarazem do wsparcia bielskiej drużyny w najbliższą sobotę.

W konfrontacji z MKS Otmuchów bielszczanie atuty po swojej stronie mieli tylko do pauzy. W drugiej połowie dominowali gospodarze, którzy różnicą 23 punktów pokonali koszykarzy DAAS Basket Hills. Do meczu 4. kolejki wracamy jeszcze skrótem, który dostępny jest TUTAJ.

Szybko dla bielskiego zespołu występującego pod naszymi „skrzydłami” medialnymi nadarzy się okazja do rewanżu. W sobotę 22 listopada, w hali Victoria przy ulicy Bratków, DAAS Basket podejmie ekipę MKKS Rybnik. Potyczka rozpocznie się o godzinie 13:00, a w przerwie meczu tradycyjnie przewidziano konkursy dla dzieci z klubowymi gadżetami do zdobycia.