Beniaminkowie kontra faworyci
W I lidze doszło do pojedynków „nowicjuszy” – zespołów FC Sheep i Partners Club LKS z Rąbą Team oraz Wydawnictwem Pascal, czyli głównymi kandydatami do mistrzostwa. Świetnie radzący sobie we wcześniejszych meczach pierwszy z wymienionych beniaminków pokonała Rąbę 3:2. Co ciekawe, wszystkie gole w tym meczu padły po przerwie. Natomiast Partners Club LKS musiał uznać wyższość Wydawnictwa, przegrał bowiem 2:4. Faworyt swoją wyższość udowodnił po przerwie m.in. dzięki dwóm trafieniom Andrzeja Szymańskiego.
Beniaminkowie znajdują się w zgoła odmiennych sytuacjach. FC Sheep z kompletem punktów jest liderem, Partners Club LKS przegrał wszystkie trzy mecze.

Niepokonani i pokonani
Biorąc pod uwagę wszystkie trzy szczeble rozgrywkowe, tylko dwa zespoły nie straciły jak dotąd punktów – wspomniane Wydawnictwo Pascal oraz FC Sheep. Trzy drużyny nie wzbogaciły natomiast swojego konta podczas minionych trzech kolejek – wspomniany Partners Club LKS, Mega Sport i FC Piwnica. Wymienione ekipy w komplecie rywalizują w I lidze.

Wymiana ciosów
Nietypowy przebieg miał jeden z II-ligowych pojedynków. FC Blaszok kilkukrotnie obejmował prowadzenie, za każdym razem ekipa Wojs Media odpowiadała golem. Po pierwszej połowie był remis 2:2, mecz zakończył się wynikiem 5:5.