Tytułowe odniesienie dobitnie potwierdzone zostało w miniony weekend na kortach BKT Advantage w Bielsku-Białej.

BKT Advantage 6 lat Do tenisowych zmagań przystąpili tu młodzi adepci tenisa w kategoriach do lat 6, 8 i 10. Z zawodników miejscowego BKT Advantage najlepiej zaprezentowali się właśnie sześciolatkowie, którzy w komplecie zameldowali się na podium. Zwyciężył Artur Skotnicki, a na 2. miejscu uplasowali się ex-aequo... trzej tenisiście bielskiego klubu – Miłosz Szczypka, Julia Matuszczyk i Patrycja Faber.

W kategorii do lat 8 wśród chłopców zwyciężył Jakub Jędryka, za nim uplasowali się Olek Deda i Aleksander Biegalski. Wśród dziewcząt triumfowała Sara Husar, przed Natalią Tobór i Julią Borowik. W grupie starszej z końcowych triumfów cieszyli się Augustyn Zyguła oraz Maja Nieradzik. Na podium załapali się także Alan Ważny, Jakub Paluch, Maja Pawelska i Dominika Piech. Radość zagościła jednak na twarzach wszystkich uczestników turnieju, wszak na tym poziomie najważniejszym elementem tenisowych potyczek jest zabawa i świetna atmosfera.