11. drużyn przystąpiło w tym sezonie do rozgrywek bielskiej B-klasy. Mistrzem jesieni została ekipa Zapory Porąbka, która zgromadziła na swoim koncie 24 punkty w 10.meczach. Na ten bilans składa się 8 zwycięstw i 2 porażki. Na pozycji wicelidera przezimuje z kolei Iskra Rybarzowice, która do 1. miejsca traci 7. punktów. Przypomnijmy, że do A-klasy awansują dwie najlepsze ekipy. 

 

Szczególnie wicelider z Rybarzowic nie może popaść w samozachwyt, gdyż konkurencja do awansu nie śpi. Na najniższym stopniu podium rundę zakończyły rezerwy KS-u Międzyrzecze, które mają 15. punktów na swoim koncie. Takim samym dorobkiem punktowym pochwalić się mogą także rezerwy Rotuza Bronów i Sokół Buczkowice. Nie można skreślać również ekipy Groń Bujaków. Mimo iż zajmuje ona 6. lokatę, to do wicelidera traci tylko 3 punkty. 

 

Na przeciwnym biegunie jest drużyna "dwójki" Spójni Landek, która na przestrzeni 10 meczów ugrała zaledwie 8 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Tuż przed nią plasuje się: Wilamowiczanka Wilamowice i Zapora II Wapienica.