Po dwa mecze o punkty mają na swoich kontach zespoły rywalizujące w A-klasie Bielsko-Biała. Wśród niepokonanych jest m.in. Sokół Boczkowice, z trenerem Jackiem Wiercigrochem podsumowaliśmy weekendowe mecze. aklasa - Muszę przyznać, że drużyna Zapory mnie rozczarowała. Dobrze prezentujący się w minionym sezonie zespół został wzmocniony, z nami nie zagrał wielkiego meczu. Pilnowaliśmy korzystnego wyniku, udało się. Okres wakacyjny trenerom życia nie ułatwia. Nikt po dwóch kolejkach nie ma kompletu punktów. Zapowiada się ciekawy sezon. Pięć, sześć zespołów będzie zapewne walczyć o mistrzostwo, utworzy się grupa pościgowa. Zamierzamy znaleźć się w czołowej grupie. Po wakacjach i urlopach liga nabierze rozpędu.

Miałem okazję obejrzeć mecz w Bujakowie. Spotkały się dwa wyrównane zespoły. W drużynie gospodarzy doszło do zmian, postawili na młodzież. Musi upłynąć trochę wody zanim przyniesie to efekt.

Zaskoczył mnie wynik meczu w Czechowicach. Trener GLKS-u w spotkaniu z nami miał do dyspozycji szeroką kadrę, z MRKS-em już nie. Zabrakło drugiego bramkarza.

Soła po spadku utrzymała skład. Beskid był w tym spotkaniu wyraźnie słabszy. Osiem bramek to podobno najmniejszy wymiar kary.

W Bestwince doszło do ciekawego pojedynku. Występ zespołu z Międzyrzecza należy ocenić na plus. Spotkały się solidne dryżyny.

Mazańcowice w drugiej połowie rozprawiły się z Orłem. Do przerwy gole nie padły, po pauzie aż sześć.

Pionier z Przełomem? Walka na noże, w tym meczu mógł paść każdy wyniki. Oba zespoły straciły punkty. W pojedynkach pomiędzy takimi zespołami decyduje dyspozycja dnia, padło na remis.

Wyniki 2. kolejki: Soła Kobiernice – Beskid Godziszka 8:0 (3:0) Sokół Buczkowice – Zapora Wapienica 2:1 (2:0) Groń Bujaków – Iskra Rybarzowice 2:4 (1:2) LKS Mazańcowice – Orzeł Kozy 5:1 (0:0) MRKS II Czechowice-Dziedzice – GLKS Wilkowice 6:0 (2:0) KS Bestwinka – KS Międzyrzecze 3:4 (1:1) Pionier Pisarzowice – Przełom Kaniów 2:2  (0:0)