Drużyna skrzatek w składzie: Weronika Domańska, Natalia Szczepaniak, Julia Skarzyńska, Pola Langiewicz i Julia Kiwior, pod wodzą trenera Grzegorza Bogusa, wystartowała w czempionacie w Bytomiu. Bielszczanki już na wstępie dały wyraźny sygnał chęci walki o medale, gromiąc 6:0 rówieśniczki miejscowego Górnika. W półfinale ekipa BKT Advantage ograła 4:2 AZS Wrocław, gwarantując sobie co najmniej srebrny medal. Na tym poprzestać jednak nie zamierzała. Znakomicie grającym podopiecznym bielskiego klubu w finale nie sprostały skrzatki warszawskiej Legii. Wynik końcowy 6:0 najlepiej świadczy o dominacji „ozłoconych” triumfatorek.

Sukces stał się również udziałem młodziczek podczas drużynowych mistrzostw w Poznaniu. Karolina Bartusek, Karina Gustowska, Justyna Jodłowska, Karolina Mazurek i Patrycja Niewiadomska na inaugurację rozgromiły 6:0 tenisistki KT GAT Gdańsk 6:0. Następnie bielszczankom uległa 2:4 Olimpia Poznań, a w rywalizacji o złoto w identycznym stosunku KKT Wrocław.

Na kortach w bielskim Parku Rosta bliski „pudła” był natomiast zespół skrzatów. Po zwycięstwie nad TUKS Leo Trąbki Małe 4:2 młodzi tenisiści pod szyldem BKT Advantage zdobyli 5. miejsce w Polsce, najwyższe w historii męskich startów klubu. Drużynę gospodarzy reprezentowali: Kuba Jedrzęjczak, Kuba Tomasiak, Mikołaj Migdalski, Szymon Kaszowski, Adam Romański i Kuba Keiper.