Już na starcie 4. kolejki w grupie B spodziewać możemy się emocjonującego spotkania. Obecny wicelider, Murapol zmierzy się z 3. siłą Zimowej Ligi Biznesu i ubiegłorocznym mistrzem, drużyną RE/MAX Home Professional. Obie ekipy stawiane są w roli kandydatów do zwycięstwa w tych zmaganiach, dlatego nic dziwnego, iż to starcie elektryzuje obserwatorów. 

 

Porównując zeszłoroczne rozgrywki do tegorocznych to powiem szczerze, że znowu poziom ligi w hali wzrósł uśmiech). Widać, że niektóre zespoły się wzmocniły, mamy w grupie bardzo dobry zespół Special Works, gdzie chłopaki pokazali, że potrafią grać w piłkę. Obrona tytułu na pewno będzie ciężka, ale tak jak inne zespoły mamy wzmocnienia kadry. Patrząc na rozgrywki to naszemu zespołowi bardziej pasuje gra w hali niż na orliku, co widać po wynikach. W środę czeka nas ciężki mecz z Murapolem alę postaramy zagrać o pełną pulę punktów i zrobić naszemu właścicielowi firmy miłą niespodziankę - mówi Michał Chrobak z zespołu RE/MAX Home Professional. 

 

Jak dotąd jednak najlepiej spisuje się debiutant, który ma na swoim koncie komplet zwycięstw, Special Work. Zespół ten będzie próbować powstrzymać niepokonany od 3. meczów Marion. Gospodarz zmagań ATH Bielsko-Biała o powrót na zwycięski szlak powalczy z Malko-Met. Ostatnim spotkaniem przed przerwą związaną z feriami będzie konfrontacja Urzędu Miasta B-B z Piekarnią Jasiek. 

 

Program 4. kolejki Zimowej Ligi Biznesu

 

Grupa A

11.01.2023 r. (środa)

Murapol - RE/MAX Home Professional (g. 19:30)

Marion - Special Works (g. 20:20)

Malko-Met - ATH Bielsko-Biała (g. 21:10)

Urząd Miasta B-B - Piekarnia Jasiek (g. 22:00)