Powiem dość oryginalnie, derby rządzą się swoimi prawami (śmiech). Wygra lepszy. Tu nie daje typu, gdyż obie drużyny prezentują dobrą formę. Zadecyduje forma dnia. 

 

Pionier pokazuje swoją grą, że budzi się letargu i powoli zaczynają wszystkie tryby funkcjonować w tej drużynie. KS jest natomiast po wysokiej porażce i będzie chciał się pokazać z lepszej strony. Remis. 

 

Bardzo fajny mecz. Widziałem obydwie drużyny i myślę, że atut własnego boiska zadziała. Zapora wygra jedną bramką z Przełomem. 

 

 

Wilamowiczanka zmaga się z dużymi problemami, co było widać w meczu z nami. W tym miejscu należy jednak pochwalić chłopaków z Wilamowic, że walczyli do końca i mimo wyniku probowali coś ugrać. Sokół będzie jednak za mocny dla Wilamowiczanki. 

 

Drużyna Żaru to inna drużyna niż w zeszłej rundzie. Mecze między tymi drużynami zawsze jednak należały do piłkarskich horrorów. Zawsze decydowała jedna bramka. Rotuz jest drużyną solidną i nie przez przypadek jest znaczącą siłą w tej lidze, ale Żar sprawi w tym spotkaniu problemy bronowianom, a losy konfrontacji rozstrzygną się w końcówce. 

 

Mecz dwóch drużyn z dolnej części w tabeli. Spodziewam się meczu walki, w którym decydować będzie dyspozycja poszczególnych zawodników. 

 

Rezerwy LKS-u jest wspierana doświadczeniem, ale my patrzymy tylko na siebie. Mamy wyznaczony cel - jest on jasny i klarowny. Spodziewamy się ciężkiego meczu, ale jesteśmy pewnych swoich umiejętności i swojego potencjału. Jedziemy do Czańca po trzy punkty. 

 

Program 19. kolejki:

 

30.04.2022 r. (sobota), 17:00 

Soła Kobiernice - Orzeł Kozy (g. 15:00)

Pionier Pisarzowice - KS Bystra

Zapora Wapienica - Przełom Kaniów

Wilamowiczanka Wilamowice - Sokół Hecznarowice 

Rotuz Bronów - Żar Międzybrodzie Bialskie

Zamek Grodziec - LKS Ligota

 

1.05.2022 r. (niedziela), g. 13:00

LKS II Czaniec - KS Międzyrzecze