– Beskid ma za sobą wysokie zwycięstwo u siebie. Ekipa z Goleszowa sprawiła niespodziankę urywając punkty Victorii. Kolejnej nie przewiduję, punkty zostaną w Brennej.

Zespół z Kończyc Wielkich wydaje się na tyle solidny, że powinien się uporać z Cukrownikiem. W Chybiu jest sporo młodzieży i forma tej drużyny może trochę falować. Błyskawica na swoim boisku nie odpuści.

Po ostatnim naszym meczu z Iskrą przyznam, że zrobiła na mnie spore wrażenie jako zespół bezlitośnie kontrujący swojego przeciwnika. W Pierśćcu obstawiam remis, zmierzą się drużyny o raczej zbliżonym potencjale.

LKS Rudnik zaskakująco na inaugurację wygrał ze Zrywem. Trudno jednak przypuszczać, że przeciwstawi się Strażakowi Dębowiec. Pamiętam, że w poprzednim sezonie ledwo w Rudniku wygraliśmy, więc to teren ciężki. Gospodarze będą walczyć, przynajmniej do pierwszej bramki.

 


 

Nie powinien mieć problemów Orzeł z pokonaniem Olzy. Ta ma w swoich szeregach dużo młodzieży i zdobywanie punktów w lidze będzie dla niej nie lada wyzwaniem,

Wzmocniona Victoria to jeden z faworytów A-klasy. Czołówka wydaje się jej pisana. Walcząc o wyższe cele zwycięstwo nad beniaminkiem z Bąkowa to w zasadzie obowiązek.

Mecz w Iskrzyczynie z minionej niedzieli mógł się całkiem inaczej skończyć dla nas. Po wtorkowym treningu jestem jednak zbudowany, bo zespół ma świadomość, że na taką porażkę absolutnie nie zasłużył. Chcą się chłopaki odkuć, a to dobrze wróży. W Pruchnej po poprzednim sezonie doszło do sporych osłabień kadrowych i nie wiemy tak naprawdę, jak te ubytki udało się zastąpić. Wysoka porażka w Brennej wcale nie musi o niczym świadczyć na tym etapie. Zobaczymy, jak to będzie. Mój typ to oczywiście LKS Kończyce Małe.


Program 2. kolejki:

13.08.2022 r. (sobota), g. 17:00
Beskid Brenna – LKS Goleszów
Błyskawica Kończyce Wielkie – Cukrownik Chybie

14.08.2022 r. (niedziela), g. 17:00
Błękitni Pierściec – Iskra Iskrzyczyn (g. 11:00)
LKS Rudnik – Strażak Dębowiec (g. 11:30)
LKS '99 Pruchna – LKS Kończyce Małe (g. 16:00)
Orzeł Zabłocie – Olza Pogwizdów
Victoria Hażlach – Zryw Bąków