„16” w meczu lidera
Bielski Team, czyli aktualny lider I ligi pokonał 10:6 drużynę FC Sheep, z którą do przerwy prowadził 6:1. Robert Korytkowski, Rafał Chudzik i Łukasz Mentel zdobyli po dwa gole dla zwycięzców. Wśród pokonanych błysnął strzelec czterech bramek – Przemysław Osierda.

Tuż za liderem
Wspomnianego lidera goni ekipa FC Blaszok, która w rywalizację w 2018 roku weszła wobec pojedynku z Powerboys Belfast. Zwycięstwo 4:2 faworytowi, na to wskazuje tabela, zapewnił pod koniec meczu Tomasz Gredka, który popisał się klasycznym hat-trickiem. Oba gole dla zespołu zajmującego przedostatnie miejsce w stawce zdobył trener Czarnych Jaworze – Tomasz Duleba.

Niespodzianka?
W minioną środę gracze Black Game Team zakończyli zmagania w Amatorskiej Lidze Futsalu, w czwartek zagrali, w nieco innym składzie, na orliku i doznali wysokiej porażki, którą można uznać za niespodziankę. Wszak jeden z kandydatów do mistrzostwa poległ w starciu z drużyną ze środka stawki – FC Cosmos – 3:9. Radosław Łazio zdobył w tym spotkaniu pięć goli.

Bez gry
Centrum zdobyło trzy punkty bez konieczności wychodzenia na boisko – drużyna Euro-Wind z rozgrywek wycofała się, a mecz Mega Sport – Pulotrans został przełożony na 4 kwietnia.


TABELE I WYNIKI BBALPN