25 marca, w poniedziałek, obserwowaliśmy w akcji drużyny z III ligi. Na start Avio chciało się zrehabilitować po ostatniej stracie punktów w starciu z PreZero. Ten cel beniaminkowi udało się zrealizować. Avio pokonało swojego rywala 9:3 i cały czas zajmuje 2. miejsce w ligowym rankingu. Łatwo nie miał jednak lider, Arcyksiążęcy Browar Żywiec. Zespół ten w ostatnim czasie notuje wysokie zwycięstwa, ale Selleo postanowiło stawić czynny opór. To nie wystarczyło do zatrzymania żywczan, ale rezultat 4:2 świadczy o tym, że Selleo pokazało się z dobrej strony. Na koniec poniedziałkowych zmagań Tabron zwyciężył z EnerSys 7:3. 

 

W środę natomiast na boisko wybiegli II-ligowcy. Ciekawe starcie obserwowaliśmy w przypadku konfrontacji Urzędu Miasta z Grupą Buena. Mecz był bardzo wyrównany, pełen walki, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu i finalnie zakończył się on podziałem punktów oraz wynikiem 3:3. Po raz kolejny natomiast formą zaimponowali zawodnicy Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, którzy w arcyważnym meczu wygrali z Piekarnią Jasiek 2:1 i zameldowali się na pozycji wicelidera II ligi. 

 

Marion bez większych problemów rozbił ABB w stosunku 13:2, a z pierwszej wygranej na wiosnę cieszył się TI Fluid, celebrujący triumf nad Strumetem. Nie zatrzymuje się także lider Revline. Szymon Trybała i spółka zagrali kolejny mecz, na który patrzyło się z zaciekawieniem. Ostatecznie potyczka z Aludyne zakończyła się ich wygraną 10:2. 

 

Wyniki 12. kolejki (III liga):

 

25.03.2024 r. (poniedziałek) 

Avio - PreZero 9:3

Arcyksiążęcy Browar Żywiec - Selleo 4:2

Tabron - EnerSys 7:3

 

Wyniki 12. kolejki (II liga)

 

27.03.2024 r. (środa)

Urząd Miasta - Grupa Buena 3:3

Piekarnia Jasiek - UBB 1:2

ABB - Marion 2:13

TI Fluid - Strumet 3:2

Revline - Aludyne 10:2