7. kolejkę Beskidzkiej Ligi Biznesu rozpoczęło spotkanie Davis Fabrics z TI Fluid. Drużyna Kamila Kurowskiego, która przewodzi w ligowej tabeli pewnie zwyciężyła 7:1, a 4 gole w tym meczu zdobył Damian Stawicki. Co jednak ciekawe, nie był to najlepszy rezultat strzelecki poniedziałkowych zmagań... Marrodent pokonał Hutchinson 12:3, a aż 5 trafień celebrował Marcin Preisner.

 

Tyle samo goli w mecz z RE/MAX Home Professional zdobył przedstawiciel Rabenu, Robert Mrózek, a jego zespół zwyciężył 11:6. Kolejny z głównych kandydatów do mistrzostwa, BudoHouse nie dał szans Murapolowi, zwyciężając aż 9:4. Po raz kolejny także walki nie można odmówić Bultenowi, który ambitnie walczył na tle BTS Rekord, lecz to nie wystarczyło, aby sięgnąć po pierwsze ligowe punkty. 

 

 

Z pierwszej wygranej cieszył się natomiast w 2. lidze beniaminek EnerSys, który zwyciężył z Nemakiem po bardzo ciekawym meczu 4:3. - Cieszymy się z przełamania. Pierwsze punkty sprawiły, że morale w drużynie wzrosły. Nastawialiśmy się, że nie będzie to łatwe spotkanie i tak też było. Brakowało nam w ostatnim czasie zgrania i obycia z piłką, bo jesteśmy drużyną, która ma zawodników tylko z zakładu, ale wierzę, że teraz to ruszy - mówi Dominik Dudka z EnerSys. 

 

W pozostałych spotkaniach, na zwycięskiej "fali" utrzymuje się Aludyne, który pokonał Urząd Miasta Bielsko-Biała 10:4. 10 goli swojemu rywalowi zaaplikowali piłkarze Doliny Skrzycznego, zwyciężając ze Strumetem. Z dobrej strony pokazał się także Marion, który pokonał PreZero 9:2. 

 

Wyniki 7. kolejki Beskidzkiej Ligi Biznesu:

 

1. liga: 

Davis Fabrics - TI Fluid 7:1

BudoHouse - Murapol 9:4

BTS Rekord - Bulten 4:3

Raben - RE/MAX Home Professional 11:6

Hutchinson - Marrodent 3:12

 

2. liga: 

Dolina Skrzycznego - Strumet 10:5

ABB - Malko-Met 3:4

Urząd Miasta - Aludyne 4:10

Nemak - EnerSys 3:4

PreZero - Marion 2:9