Jak to już tradycja wskazuje, w poniedziałek przeżywać będziemy emocje związane z I ligą. Na początek - hit. Murapol, który wraca do odpowiedniej dyspozycji, zmierzy się z walczącym o mistrzostwo Davisem Fabrics. Dariusz Sierota i spółka nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w tym spotkaniu, jeśli chcą liczyć się w grze o najwyższe cele. Ostatni raz obie ekipy mierzyły się 6 listopada - wówczas górą w stosunku 3:1 był Davis Fabrics. 

 

Liderujący Special Works o godzinie 18:50 zmierzy się z przedostatnim Zbuduj. Ciekawie kreśli się również pojedynek Grupy Rekord z RE/MAX-em. Obie ekipy przystąpią do tego starcia w odmiennych nastrojach. "Rekordziści" ostatnio ulegli Special Works, z kolei ekipa Michała Chrobaka wysoko pokonał Malko-Met. Następnie do rywalizacji przystąpi Marrodent, który wciąż liczy się w grze o brązowy medal. Przeszkodzić im w planach będzie się starał Nemak. Na koniec 17. kolejki w I lidze Hutchinson zmierzy się z Malko-Met. 

 

W środę natomiast rozegrana zostanie ostatnia kolejka w rozgrywkach III ligi. Wciąż jednak jest kilka niewiadomych, choćby z obsadą 2. miejsca. Avio, jeśli chce zakończyć rundę zasadniczą na 2. miejscu, nie może pozwolić sobie na wpadkę w starciu z PreZero. Tabron natomiast walczyć będzie z EnerSys, a mistrz Arcyksiążęcy Browar Żywiec stoczy batalie z Selleo. 

 

Program 17. kolejki (I liga): 

 

27.05.2024 r. (poniedziałek) 

Murapol - Davis Fabrics (g. 18:00) 

Zbuduj - Special Works (g. 18:50)

Grupa Rekord - RE/MAX (g. 19:40)

Nemak - Marrodent (g. 20:30)

Hutchinson - Malko-Met (g. 21:20)

 

Program 17. kolejki (III liga)

 

29.05.2024 r. (środa)

Avio - PreZero (g. 18:50)

Arcyksiążęcy Browar Żywiec - Selleo (g. 19:40)

Tabron - EnerSys (g. 20:30)